VIKARBUREAU Hirtshals - VIKAR OG REKRUTTERING I Hirtshals

AktivPersonale A/S
Havnegade 18
9850 Hirtshals

Tlf.: 98949090
Mail: hirtshals@aktivpersonale.dk
Åbningstider
Åbningstid efter aftale
Telefontid 6 - 18

AktivPersonale A/S Hirtshals, vikar & rekruttering, er et jysk ejet vikarbureau og leverer vikarservice samt rekrutterer medarbejdere til faste stillinger. Vi samarbejder med virksomheder i hele Vendsyssel, Brønderslev, Sindal, Hirtshals, Ålbæk og Skagen.

Vi har siden 2003 serviceret en støt voksende kundekreds fra vores afdeling i Hjørring og åbnede i 2014 et kontor i Hirtshals på en meget central beliggenhed.

Vi sørger for det rette match medarbejder og virksomhed i mellem, uanset om det er til kortere eller længerevarende vikariater, projektansættelser eller til faste jobs.

Vi skaber en personlig og venlig atmosfære for både vikarer og kunder. Vi giver den bedste service og stræber mod at opretholde det højeste kvalitetsniveau.

Som medlem at Dansk Industri, blåstemplet at DI Vikarbranchen og med gode referencer fra fagforbund, er du sikret en ekstra tryghed.

Medarbejdere - Hirtshals

Eva Horne Sørensen

Eva Horne Sørensen

Direktør - Medejer
eva@aktivpersonale.dk
Helle Mortensen

Helle Mortensen

Afdelingschef
helle@aktivpersonale.dk
Dorthe Thompsen

Dorthe Thompsen

Kunde- og personalekonsulent
nord@aktivpersonale.dk
Christina Kirkelund Hansen

Christina Kirkelund Hansen

Kunde- og personalekonsulent
christina@aktivpersonale.dk
Cornel Vasile

Cornel Vasile

Kunde- og personalekonsulent
cornel@jobindenmark.eu
Gitte Boelskifte Sørensen

Gitte Boelskifte Sørensen

Personalekonsulent
gitte@aktivpersonale.dk
Lotte Vadsager Christiansen

Lotte Vadsager Christiansen

Kontorassistent
lotte@aktivpersonale.dk

OBS ! Vores hjemmeside bruger cookies.
Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies. Vil du vide mere, klik her.

Jeg accepterer