VIKARBUREAU Hirtshals - VIKAR OG REKRUTTERING I Hirtshals

AktivPersonale A/S
Havnegade 18
9850 Hirtshals

Tlf.: 98949090
Mail: hirtshals@aktivpersonale.dk

AktivPersonale A/S Hirtshals, vikar & rekruttering, er et jysk ejet vikarbureau og leverer vikarservice samt rekrutterer medarbejdere til faste stillinger. Vi samarbejder med virksomheder i hele Vendsyssel, Brønderslev, Sindal, Hirtshals, Ålbæk og Skagen.

Vi har siden 2003 serviceret en støt voksende kundekreds fra vores afdeling i Hjørring og åbnede i 2014 et kontor i Hirtshals på en meget central beliggenhed.

Vi sørger for det rette match medarbejder og virksomhed i mellem, uanset om det er til kortere eller længerevarende vikariater, projektansættelser eller til faste jobs.

Vi skaber en personlig og venlig atmosfære for både vikarer og kunder. Vi giver den bedste service og stræber mod at opretholde det højeste kvalitetsniveau.

Som medlem at Dansk Industri, blåstemplet at DI Vikarbranchen og med gode referencer fra fagforbund, er du sikret en ekstra tryghed.

Medarbejdere - Hirtshals

Reno Hansen

Reno Hansen

Afdelingschef
reno@aktivpersonale.dk
Louise Andersen

Louise Andersen

Souschef
louise@aktivpersonale.dk
Dorthe Thompsen

Dorthe Thompsen

Kunde- og personalekonsulent
nord@aktivpersonale.dk
Lotte Vadsager Christiansen

Lotte Vadsager Christiansen

Kontorassistent
lotte@aktivpersonale.dk
Nadina Muhic

Nadina Muhic

Elev
nadina@aktivpersonale.dk
Eva Horne Sørensen

Eva Horne Sørensen

Direktør - Medejer
eva@aktivpersonale.dk
kontakt én af vores 9 afdelinger

Frederikshavn   /   Hammel-Hinnerup   /   Herning   /   Hirtshals   /   Hjørring   /   Holstebro   /   Nykøbing Mors   /   Aalborg   /   Skivedkkort