Vikarbureau i Aalborg - Vikarassistance og rekruttering i Aalborg

AktivPersonale A/S
Klokkestøbergade 17
9000 Aalborg

Tlf.: 96 23 00 10
Mail: aalborg@aktivpersonale.dk
Åbningstider
Man-Tors 7 - 16
Fre 7 - 15
   
Telefontid 6 - 18

AktivPersonale A/S Aalborg, vikar og rekruttering, er dit naturlige valg af vikarbureau. Vi er jysk ejet og vores team leverer vikarservice i området Aalborg og Nørresundby.

AktivPersonale servicerer en støt voksende kundekreds og har en meget central beliggenhed.

Som vikarbureau Nordjylland sørger vi for det rette match vikar og virksomhed i mellem.

Vi skaber en personlig og venlig atmosfære for både vikarer og kunder. Som vikarbureau i Aalborg giver vi den bedste service og stræber mod at opretholde det højeste kvalitetsniveau.

Som medlem at Dansk Industri, blåstemplet at DI Vikarbranchen og med gode referencer fra fagforbund, er du sikret en ekstra tryghed.

Medarbejdere - Aalborg

Helle Mortensen

Helle Mortensen

Afdelingschef
helle@aktivpersonale.dk
Louise Andersen

Louise Andersen

Souschef
louise@aktivpersonale.dk
Dorthe Thompsen

Dorthe Thompsen

Kunde- og personalekonsulent
nord@aktivpersonale.dk
Lotte Vadsager Christiansen

Lotte Vadsager Christiansen

Kontorassistent
lotte@aktivpersonale.dk
Nadina Muhic

Nadina Muhic

Elev
nadina@aktivpersonale.dk
Eva Horne Sørensen

Eva Horne Sørensen

Direktør - Medejer
eva@aktivpersonale.dk
kontakt én af vores 9 afdelinger

Frederikshavn   /   Hammel-Hinnerup   /   Herning   /   Hirtshals   /   Hjørring   /   Holstebro   /   Nykøbing Mors   /   Aalborg   /   Skivedkkort

OBS ! Vores hjemmeside bruger cookies.
Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies. Vil du vide mere, klik her.

Jeg accepterer